X
جدیدترین اخبار صدای زنده و رقابت‌های استارتاپی

تا پایان کوید 19 گیاه خواری را بیشتر تجربه کنید

گیاه خواری تنها رژیمی است که انرژی بدن شما را نیز حفظ می کند

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 97 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

امروزه همه به دنبال این هستند که در با کاهش وزن موفقیتی در تامین سلامتی داشته باشند، و افرادی رژیم غذایی مبتنی بر گیاهخواری را امتحان می‏کنند. برخلاف رژیم‏های غذایی کتو، که تحمل کردن آن سخت و در طولانی مدت سالم نیستند، رژیم گیاه خواری قابل تحمل‏تر است و غذاهای تقویت کننده سیستم ایمنی شما را برای حفاظت از شما در برابر بیماری‏ها قویتر می‏کند، رژیم‏های غذایی متعددی در اینترنت مانند رژیم آدل نیز شناخته می‏شوند.

رژیم سرخپوستی بگیرید

فقط آن چیزی را بخورید که اجداد بشر می خوردند

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 109 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

مردم وقتی به دنبال از دست دادن وزن خود هستند، همیشه به آخرین روندها توجه بیشتری دارند. بنابراین، اجازه دهید تا بهترین رژیم‏های غذایی را که تا این زمان به آنها روی آورده‏اید را مرور کنیم.

رژیم سرخپوستی یعنی فقط چیزهایی رو بخورید که در زمان سرخپوست ها خورده می شد. آنها شیرینی و بستنی و... نداشتند. هر چیزی که سبزیجات باشه یا قابل شکار باشه رو بخورید، مثلا پاستیل نخورید. توضیحات بیشتر رو در ادامه مطلب بخونید.

دستور تهیه سالاد مرغ تاجگذاری

مرغ تاجگذاری شده را از دست ندهید

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 97 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

دستور تهیه سالاد مرغ تاجگذاری

ضربه یک راکت بر توپ تنیس، وزوز ملایم زنبورها، شلوغی یک مهمانی تابستانی....

 

همه اینها که تمام شد یک مرغ تاجگذاری دلچسب منتظر شماست.

 

نوش جان، بستاد حامی غذای سالم

سالاد آواز مرغ ترکیبی از عطر و طعم‏ غذاهای مراکشی

سالاد حرفه ای هوس کردی این رو بخون

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 87 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

زردآلو، لیمو و ادویه‏های گرم به این سالاد مرغ عطر و طعم مراکشی می‏دهد. ادویه‏های سیری را حتما به این غذا اضافه کنید، مخلوطی از ادویه سنتی گشنیز، زیره، زنجبیل، دارچین و فلفل سیاه را تهیه کنید. نخودهای مراکشی نیز بیشتر مدلی از درون مایه مراکشی برای غذا ایجاد می کنند. کاهوی ترد و بستر کاملی از سبزیجات را برای چاشنی روی غذا اضافه کنید. مقدار کمی از چاشنی را برای درست کردن قبل از سرو کردن اختصاص دهید.

رستوران‏ها دوباره باز می‏شوند: سالاد مرغ را امتحان کنید

سالاد مرغ اعلاء در درکه و دربند، ارزان ترین و با کیفیت ترین

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 101 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

در این دوره که در منزل به سر می‏برید، سرآشپزهای حرفه ای آنلاین دستورالعمل‏هایی را به اشتراک می‏گذارند. با این حال، بسیاری از رستوران ها نیز باز شده اند. رستوران خانه دوم هر سرآشپز است.

بازگشایی رستوران هایی که در نزدیکی رودخانه قرار دارند، جذابیت گردش را دو چندان می کند.آنها دارای یک اتاق غذاخوری پاسیو گسترده در کنار رودخانه و همچنین فضای داخلی راحتی است. رستوران های دربند و درکه هر روز از ساعت 8:30 دقیقه صبح تا 2:30 بعدازظهر برای صبحانه و ناهار و ناهار آخر هفته باز هستند.

نمونه هایی از عدم رعایت ایمنی مواد غذایی در بازرسی از رستوران‏ها

لیست دستورات بهداشتی در تهیه غذاها

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 119 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

نمونه هایی از عدم رعایت ایمنی مواد غذایی در بازرسی از رستوران‏ها

به گزارش مجله صدای زنده: عدم توجه به برخی از نکات بهداشتی ممکن است تا منتج به مشکلات بهداشتی در فرآیند طبخ غذا شوند. لذا در این زمینه لازم است لیستی از موارد بهداشتی را آماده کرد و در اختیار صاحبان مراکز تهیه غذا قرار داد تا از تکرار موارد بهداشتی ممانعت بعمل آید. این نمونه گزارشی است از یک مرکز تهیه غذا و نکاتی که می بایست در آن مراکز رعایت شوند تا اصول بهداشتی به درستی رعایت شود.

 

5 راه انتخاب مواد غذایی سالم

غذای سالم سفارش دهید.

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 112 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش مجله صدای زنده، مادامی که سبک‏ آشپزی و اندازه‏ غذا کنترل نشده باشد، وضع تغذیه بهبودی نخواهد داشت. در این خبر، یک متخصص تغذیه نکات مهمی را برای بهبود تغذیه شما ارائه کرده است. خدمات تحویل آنلاین غذا نیز در اینجا مد نظر قرار گرفته‏اند، چرا که آنها راحت هستند و زمان گران بهای ما را آزاد می‏کنند. با این وجود آنها همیشه برای سلامتی ما مناسب نیستند.

بررسی ساختار غذایی و معرفی رستوران های مشهور هندوستان

هفت رستوران معروف هند با شعبات متعدد در آمریکا

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 110 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

به گزارش خبرنگار مجله اقتصادی صدای زنده، به تازگی لیست به روز شده‏ از درخواست‏های سفارش غذا در آمریکا منتشر شده است. سیب زمینی سرخ کرده همچنان در ابتدای لیست، در صدر جدول قرار دارد. اما وقتی نوبت به غذاهای بیرون بر می‏رسد غذاهای هندی حاکم می‏شوند. یک نکته جالب این است که غذاهای هندی بسیار دوست داشتنی هستند و به خوبی شناخته شده هستند. در آشپزی هندی بیش از صد نوع ادویه استفاده می‏شود. ادویه‏هایی مانند زردچوبه، زیره، دانه گشنیز، شنبلیله، زعفران، جوز هندی، هل، میخک، دارچین، فلفل سیاه، قرمز و...

با همه اینها تهیه غذای هندی پیچیده نیست. بر طبق گفته مورخ مواد غذایی ری تناهیل، در 2000 سال پیش رژیم غذایی مردم هندوستان شامل دو وعده غذایی بود و هر وعده غذایی دقیقاً از 32 لقمه تشکیل شده بود. این تعداد توسط پزشکان هندی آن زمان تعیین شده بود. اعتقاد آنها بر این بود که معده به چهار قسمت جداگانه تقسیم شده است- دو قسمت برای غذا، یکی برای آب، و یکی برای هوا.

 

گروه های 41 تا 80 تبلیغات آزاد

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 269 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

قبلا و در اینجا لیست 40 گروه قدیمی تبلیغ آزاد مجله صدای زنده را برای شما ارسال کردیم، اگر آن 40 تای قدیمی رو خواستید اینجا کلیک کنید.  اگر یادتون باشه 10 گروه تبلیغات آزاد تلویزیون رو هم معرفی کردیم. که آنها هم از اینجا قابل نمایش هستند. اگر علاقه دارید تا 40  گروه سری جدید تبلیغات آزاد یعنی لیست گروه های 41 تا 80 تبلیغات آزاد مجله صدای زنده رو ببینید و در آنها عضو بشید، می تونید به ادامه مطلب همین پست یعنی اینجا مراجعه کنید

چهل گروه تبلیغات آزاد صدای زنده

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 420 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

 

ما چند تا گروه تبلیغات آزاد داریم؟ تقریبا 80 تا. بجز آن یه 10 گروه تبلیغات آزاد تلویزیون (لیست گروه ها)  هم داریم که خب خودش مجزاس. الان شما می خواهید 40 تا گروه اول تبلیغات آزاد را مشاهده کنید که لازمه برید ادامه مطلب تا  این لیست را ببینید. فقط یادتون باشه اگر از 41 تا 80 رو هم خواستید بعدش برید به لینک چهل گروه سری جدید تبلیغات آزاد که این 41 تا 80 هم از دستتون نره. راستی یادتون نره اگر غذای 5800 تومانی خواستید حتما سری به سایت غذای استارتاپی بزنید. این تنها سایتی هست که غذای ارزان را به ما ارائه می ده.. فعلا در تهران و کرج

ده گروه تبلیغات آزاد صدای زنده

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 411 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

ما یه 10 گروه تبلیغ آزاد تلویزیون داریم که اگر مایل به دیدن لیست آن ده گروه هستید به ادامه مطلب تشریف ببرید یا به سادگی بر روی اینجا کلیک کنید.. اسپانسر این سایت استارتاپ فروش غذای آماده 5800 تومانی (چلوجوجه کباب ارزان در تهران) هست که اگر تمایل به تهیه غذای عمده 5800 تومانی برای مراسمات و ... داشتید می تونید به این صفحه مراجعه کنید و سفارش بدید..

چگونه در گروه های تبلیغ آزاد پیام بفرستید؟

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 508 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

سلام

با توجه به تغییرات جدید همه اطلاعات در کانال به آدرس @startup123456 قرار گرفته اند. تا دسترسی شما نیز سریع تر گردد. پیشاپیش از صبر و همراهی شما متشکریم

نحوه تمیز کردن منزل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 206 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

با ادامه رواج  ویروس کرونا، بیشتر مردم به دنبال راه هایی برای ضد عفونی کردن فضای زندگی خود هستند. همیشه خوب است که دستان خود را به طور کامل بشویید و از تماس نزدیک با افرادی که این بیماری را دارند خودداری کنید، اما کارهای دیگری نیز وجود دارند که می توانید برای تمیز کردن کلی منزل خود انجام دهید.

سیزدهمین سمینار رایگان رقابت های استارت آپی

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2224 امتیاز مطلب: 5/0

سیزدهمین سمینار رایگان رقابت های استارت آپی با موضوع سلامت آنلاین در روز دوشنبه 28 مرداد ماه در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می گردد.

دوازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی با موضوع آرایشگاه آنلاین

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2543 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

سمینار رقابت های استارت آپی دوره دوازدهم در دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می گردد. این سمینار به معرفی استارت آپ های آرایشگاه آنلاین می پردازد.

ادامه مطلب

رقابت های استارت آپی چیست؟

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 3353 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست
سمینار رقابت های استارت آپی یک سمینار رایگان است که به بررسی رقابت در کسب و کارهای آنلاین در 40 حوزه می پردازد. تا به امروز حوزه های آزمایش آنلاین، بیمه آنلاین، تاکسی آنلاین، معماری آنلاین، املاک آنلاین، خشک شویی آنلاین، گردشگری آنلاین، فوتبال آنلاین، میوه آنلاین، خانه هوشمند و کالای آنلاین برگزار شده اند. برای ثبت نام در این سمینارها کافیست تا کلمه "صدای زنده" را به 09384405469 ارسال کنید.

560 استارت آپ تاکسی آنلاین داریم

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2717 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

همه ما دوست داریم یک روز اسنپ باشیم یا رقیب سرسخت اسنپ شده و صاحب تپسی شویم. در اینترنت جستجو می کنیم و می بینیم با 10 تا 20 میلیون تومان می شود اسنپ شد. سریع دست به کار شده و در آرزوی تاکسی اینترنتی اول شدن تلاش می کنیم. با 20 میلیون اپلیکیشن را می خریم، اما وقتی می خواهیم به مردم معرفی شویم، می بینیم ابزاری برای این کار نداریم. پول تبلیغات نداریم. تازه می فهمیم که این اسنپ شدن یا تپسی شدن امروز حداقل حدود 70-80 میلیارد سرمایه نیاز دارد. نهایتا می شویم یک استارت آپ تاکسی آنلاین شکست خورده ...

 

اگر دوست دارید از استارت آپ هایی مثل تاکسی های اینترنتی بیشتر بدونید کلمه صدای زنده رو به 09384405469 ارسال کنید تا به رایگان شما را به سمینار استارت آپی دعوت کنیم.

استارت آپ هایی که کنشگر هستند. استارت آپ هایی که کنشگر نیستند!

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2697 امتیاز مطلب: 5/0

 

کنشگر یعنی فرد یا جامعه ای که نسبت به محیط اطراف خودش واکنش نشون میده. یک اتفاقی که توی یکی از سمینارهای رقابت های استارت آپی افتاد این بود که مدیر یکی از کانال های بالای 1000 نفر عضو در جلسه ما شرکت کرد. قبل از جلسه از من خواست تا دعوت نامه حضور رایگان در این سمینار رو برای همه اعضاء کانال خودش ارسال کنه و از همه آنها بخواهد تا در این سمینار رایگان شرکت کنند. از من پرسید که شما برای 1000 نفر فضا دارید؟ گفتم برای همه افرادی که بیان جا هست. وقتی آمد و در سمینار شرکت کرد، براش جای تعجب بود که از کل حاضران در سمینار حتی یک نفر از اعضاء کانالش حضور نداشته بودند. یعنی 1000 نفر حضور دارند و هر روز مطالب کانال را می خوانند اما القاء مستقیم شما را نمی پذیرند.

برعکس مثلا کانال تلگرام حرفه ای های اسنپ، 20 هزار عضو داره، مدیر کانال اعلام آماده باش می کنه یکدفعه 300 نفر در هر کجای تهران به صف می شوند. این یعنی کنش نسبت به محیط. اگر قراره فروشنده خوبی باشیم باید مشتریان ما نسبت به ما کنشگر باشند و نسبت به فضای کسب و کاری ما بی اهمیت نباشند.

 

 

 

یازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی با حضور کالا دات آی آر برگزار شد

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2224 امتیاز مطلب: 5/0

اولین سمینار سال 98 دانشگاه شمسی پور به بحث فروش آنلاین کالا پرداخت. علاقه مندان سوالات متعددی را از مسئول حاضر در سمینار از طرف استارت آپ کالا دات آی آر پرسیدند. با توجه به اینکه این استارت آپ به زیر مجموعه بانک پارسیان و اپلیکیشن تاپ پیوسته است، اغلب سوالات پیرامون نحوه همکاری با این بانک بود، که این استارت آپ مدل همکاری را شرح کرد. مهندس اسدالهی گفت: در ابتدا به مدت دو سال استارت آپ خود را راه اندازی کردیم و در ادامه با بانک وارد عقد قرارداد شدیم.

یازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی

رقابت های استارت آپی کالای آنلاین

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2466 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

 رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی شرکت کنید

بیستمین و چهارمین جلسه کسب و کار دانشگاه شهید شمسی پور

(یازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور)

دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه ساعت ۱۶ الی ۲۱ 

 بلیت رایگان برای ۵ نفر به همراه شام و پذیرایی

جهت دریافت پیامکی بلیت رایگان عدد ۳ را به شماره 
۰۹۳۸۴۴۰۵۴۶۹ارسال نمایید.

میدان امام حسین(ع)-700 متر بسمت ابتدای خیابان دماوند -دانشگاه شمسی پور

۰۹۱۲۳۱۲۲۷۵۴

 

یازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی

رقابت های استارت آپی کالای آنلاین

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 187 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

 رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی شرکت کنید

بیستمین و چهارمین جلسه کسب و کار دانشگاه شهید شمسی پور

(یازدهمین سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور)

دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه ساعت ۱۶ الی ۲۱ 

 بلیت رایگان برای ۵ نفر به همراه شام و پذیرایی

جهت دریافت پیامکی بلیت رایگان عدد ۳ را به شماره 
۰۹۳۸۴۴۰۵۴۶۹ارسال نمایید.

میدان امام حسین(ع)-700 متر بسمت ابتدای خیابان دماوند -دانشگاه شمسی پور

۰۹۱۲۳۱۲۲۷۵۴

سمینار رایگان رقابت های استارت آپی خانه هوشمند

به رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی شرکت کنید

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2755 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

بیستمین و سومین جلسه کسب و کار دانشگاه شهید شمسی پور

(دهمین سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور)

دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه ساعت ۱۶ الی ۲۱ 

 بلیت رایگان برای ۵ نفر به همراه شام و پذیرایی

جهت دریافت پیامکی بلیت رایگان عدد ۳ را به شماره 
۰۹۳۸۴۴۰۵۴۶۹ارسال نمایید.

میدان امام حسین(ع)-700 متر بسمت ابتدای خیابان دماوند -دانشگاه شمسی پور

۰۹۱۲۳۱۲۲۷۵۴

سمینار رایگان رقابت های استارت آپی میوه آنلاین

به رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی شرکت کنید

مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش 0 2970 امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

 

بیستمین و دومین جلسه کسب و کار دانشگاه شهید شمسی پور

(نهمین جلسه رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور)

دوشنبه بیست و ششم آذر ماه ساعت ۱۶ الی ۲۱ 

 بلیت رایگان برای ۵ نفر به همراه شام و پذیرایی

جهت دریافت پیامکی بلیت رایگان عدد ۳ را به شماره 
۰۹۳۸۴۴۰۵۴۶۹ارسال نمایید.

میدان امام حسین(ع)-ابتدای خیابان دماوند -دانشگاه شمسی پور

۰۹۱۲۳۱۲۲۷۵۴

RSS

انتخابگر پوسته

Banners