صدای زنده

رقابت های استارت آپی کسب و کارهای هم سو، به صورت ماهی یکبار در دانشگاه شهید شمسی پور تهران برگزار می گردد. حضور در این سمینار برای همه رایگان بوده و کلیه سمینارها همراه پذیرایی و شام رایگان می باشند. ثبت نام: ارسال عدد 3 به 09384405469

سری دوم از رقابت های استارت آپی، بین استارت آپ های آنلاین صنعت بیمه در روز دوشنبه 20 فروردین برگزار شد. در این رویداد دو شرکت وبیمه و بیمه دات کام شرکت کردند

رویداد سوم از رقابت های استارت آپی بین کسب و کارهای صنعت تاکسی آنلاین است و 31 اردیبهشت ماه با حضور ماکسیم، چیتکس، می بریم و شتاب تاکسی در دانشگاه شهید شمسی پور برگزار شد.

ششمین دوره از سمینار رقابت های استارت آپی 27 تیر ماه در دانشگاه شهید شمسی پور تهران و با حضور خشک شویی آنلاین های واش لین، پاک لین، زودشور، ببر و بشور، تمیزشو و حباب برگزار شد..

سری اول از این رقابت ها بین استارت آپ های حوزه آزمایش خون آنلاین (شرکت های آزمایش آنلاین، آزماتو و آزمایشگاه آنلاین بیمارستان رسالت تهران) برگزار شد.

سومین جلسه از رقابت های استارت آپی بین استارت آپ های تاکسی آنلاین برگزار می گردد. در حال حاضر تاکسی های آنلاین کارپینو، اسنپ، تپسی، شتاب، چیتکس، آژانسی، همسفر، می بریم، دینگ و ماکسیم در کشور مشغول به فعالیت هستند.

چهارمین دوره از سمینار رقابت های استارت آپی با حضور شرکت های معماری آنلاین دکوریسا، اتاق، چمدون و معماریال در دانشگاه شمسی پور تهران برگزار شد.

پنجمین دوره از رقابت های استارت آپی با موضوع املاک آنلاین در مورخ 25 تیر ماه در دانشگاه شهید شمسی پور با حضور شیپور وملک رادار برگزار شد..

نهم مهر ماه به سراغ حوزه هفتم از رقابت های استارت آپی می رویم و کسب و کارهای آنلاین گردشگری را در هفتمین دوره از سمینارهای رقابت های استارت آپی بررسی می کنیم

شرکت در سمینار رقابت های استارت آپی برای عموم علاقه مندان به کسب و کار رایگان است. برای ثبت نام کافیست عدد 3 را به 09384405469 ارسال کنید.

اخبار رسانه صدای زنده

کسب درآمد میلیونی با عکاسی

کسب درآمد میلیونی با عکاسی

با تجربه و مهارت کافی در زمینه عکاسی می توان به در آمد های میلیونی رسید.

نویسنده: مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش/شنبه, 19 تیر,1395/دسته بندی ها: صدای زنده

به این مطلب امتیاز دهید:
3/6

عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود : نخست، بدست‌آوردن تصویر به وسیله دوربین و ثبت آن روی نگاتیو یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن. در واقع عکاسی فن عکسبرداری است. آنکه این فن را می داند عکاس است.

عکاسی اولین بار در اواخر سلطنت محمدشاه قاجار توسط نظامیان و مستشاران اروپایی به ایران وارد شد. شاید بتوان اولین عکاس ایرانی را ناصرالدین شاه دانست که به دلیل علاقه شخصی، عکاسی را از مسیو کارلیان آموخت و اولین عکس ها را از اطرافیان، مناظر، شکارگاه ها و... گرفت.

امروزه این هنر به یک حرفه تبدیل شده است و از حالت کلاسیک خود در آمده و رنگ و بویی مدرن به خود گرفته است که میتواند برای علاقه مندان به این هنر درآمد های میلیونی به همراه داشته باشد در ادامه مصاحبه خبرنگار مجله صدای زنده با یکی از افراد شاغل در این حرفه را خواهید خواند:

میشه ما رو با شغل عکاسی بیشتر اَشنا کنید؟

کار ما شامل عکس برداری آتلیه ای، فشن، مدلینگ و یک شاخه ی بسیار مهم به اسم عکس برداری هنری میباشد. در این شاخه عکاس با توجه به میل و سلیقه خود یکی از روش­ها در عکاسی هنری را انتخاب می­کند.

عکاسی هنری شامل چه شاخه هایی می­شود؟

عکاسی هنری شاخه های متوعی را شامل میشود که مهمترین آنها عبارتند از:

عکاسی آتلیه ای که شامل عکس برداری از عروس و داماد و یا افراد عادی می­شود.

فشن و مدلینگ بیشتر برای کار تبلیغات استفاده می­شود. از این عکس ها برای جلد مجلات و یا نشان دادن مدل لباس و مو و... استفاده می­شود.

عکاسی مستند که بیشتر شامل عکس برداری از واقعیت های تلخ اجتماع مانند تصاویر کودکان کار می­شود.

انتزااعی یا مینیمال به این صورت است که از یک شیء به نحوی عکسبرداری شود که در برخورد اول مخاطب متوجه موضوع اصلی عکس نشود و چندین موضوع را در ذهن خود از عکس برداشت کند.

عکاسی ماکرو درواقع با لنزی به همین اسم انجام می­گیرد و برای عکاسی از اشیا بسیار ریز و یا حشرات که به راحتی قابل دیدن با چشم انسان نیستند استفاده می­شود.

در شغل شما اخلاق و ارتباط مناسب با مشتری اثر گذار است؟

اخلاق و فرا مشتری مداری یکی از زمینه های جدید جذب مشتری و بهبود کسب و کار می­باشد. شغل ما هم از این قاعده مستثنا نیست، برخورد خوب نه تنها باعث ترغیب شخص برای همکاری بیشتر با ما می­شود، بلکه باعث تبلیغ شغل ما و معرفی ما به آشنایان و افزایش مشتری ما توسط فرد  می­شود.

برای کار عکاسی به چه ابزاری احتیاج داریم؟

ابزار های مورد نیاز برای کار عکاسی عبارتند از: دوربین، رم، انواع لنز، مبدل ها،فلاش، سه پایه و فیلتر

 

آیا عکاسی شغل پر درآمدی است؟

کسب درآمد از شغل عکاسی ارتباط مستقیمی با تجربه و سابقه کار آن عکاس و کیفیت کار در این زمینه دارد و هر چقدر عکاس ماهر تر باشد طبیعتا در آمد بهتری دارد.

چاپ

تعداد مشاهده (13044)/نظرات (0)

تگ ها:

لطفا برای ارسال نظر وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

sỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kếsỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kế