X

اخبار

اخبار و رویدادها
مجله صدای زنده-اولین مجله بر روی حافظه فلش
/ دسته بندی ها: صدای زنده

چگونه در گروه های تبلیغ آزاد پیام بفرستید؟

سلام 

گروه های تبلیغات آزاد، گروه هایی در تلگرام هستند که شما می توانید با ارسال رایگان بنرهای تبلیغاتی خود در آنها بیشتر به چشم بیایید و در کل ایران دیده شوید.

قبل از هر چیزی بهتون بگم که ما 40+10 یعنی جمعا 50 تا گروه تبلیغات آزاد تلگرامی داریم. برای عضو شدن در 40 گروه تبلیغاتی ما روی (  این لینک - لینک 40 گروه  ) کلیک کنید و برای عضو شدن در 10 گروه باقی مانده روی (این لینک - لینک 10 گروه) کلیک کنید.

یه چیز دیگه هم تا یادم نرفته بگم، ما هیچگونه مسئولیتی در هر گونه آگهی این گروه ها و معاملات شما نداریم و تاکید می کنیم هیچگونه منفعتی در معامله شما با تبلیغات انجام شده در این گروه ها نداریم. روزانه صدها آگهی در این گروه ها گذاشته میشوند و تایید یا رد آنها با خودتان هست و ما نه تایید کننده و نه رد کننده این آگهی ها هستیم.

⛳️ برای ارسال تبلیغات در گروه های تبلیغات آزاد مجله صدای زنده کافیست تا دو کار زیر را انجام دهید.

1️⃣ 10 نفر را به اعضای گروه اضافه کنید. (در هر گروه باید 10 نفر را اد کنید. )

اگر کاربری برای اضافه کردن نداشتید به 09384405469 - @rstart  پیام بفرستید تا لیستی از 1000 شماره صاحب آیدی خارجی را براتون بفرستم.
2️⃣ در 6 کانال  زیر عضو شوید:

  1. https://t.me/Mbadbac
  2. https://t.me/about80
  3. https://t.me/startupfly
  4. https://t.me/the333startup
  5. https://t.me/bestadkabab
  6. https://t.me/tel2050

❌❌❌❌توجه داشته باشید که در این گروه ها همه افراد از همه قشری آگهی می فرستند و ❌❌❌ ما هیچگونه تضمینی در برابر معاملات شما در این گروه ها نداریم. آگهی های موجود در این گروه نه تایید و نه رد می شوند. خودتان می بایست توجه داشته باشید که بنرهای آگهی این گروه ممکن است از افراد مختلفی باشد که تایید اعتبار و درست یا نادرست بودن همه آگهی های موجود در این گروه ها با شخص شما است.

 

شاد و پیروز باشید

مطلب قبلی نحوه تمیز کردن منزل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس
مطلب بعدی ده گروه تبلیغات آزاد صدای زنده
چاپ
177 به این مطلب امتیاز دهید:
هیچ امتیازی موجود نیست

دیدگاه خود را درج فرمایید

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن دیدگاه

انتخابگر پوسته

دی ان ان