X
شرایط ارسال خبر به مجله صدای زنده

فرم پیش‌نویس درج اخبار کسب و کار در سایت مجله صدای زنده

 دانلود فرم ارسال خبر


به منظور پشتیبانی و حمایت از  مشاغل و آشنایی مردم با کسب و کار و بازار، و همچنین گزارش وقایع اجتماعی، مجله صدای زنده فرم ارسال اخبار خود را در اختیار شما قرار داده است. صاحبان مشاغل می­توانند تا اخبار مربوط به کسب و کارشان را در قالب یک گزارش خبری تهیه کرده و برای ما ارسال نمایند. هدف از ایجاد این بخش اطلاع رسانی اجتماعی مشاغل است، لذا می­بایست حداکثر تلاش صورت گیرد تا بخش اجتماعی خبر ارسالی بسیار پررنگ تر بخش تبلیغاتی مربوط به آن باشد. این اخبار بطور ویژه در تهران منتشر می­شوند ولی امکان نمایش اخبار مشاغل سراسر کشور این از طریق سایت خبری وجود دارد.

لینک دانلود فرم ارسال خبر

 

نکات ضروری:

1-تایید و بارگزاری اخبار ارسال از طریق آدرس info@sedayezende.ir  انجام گرفته و حداقل 2 روز کاری زمان می­برد.

2-خبرهای ارسالی پس از بررسی توسط واحد ارزیابی سمینارها و کارگاه‌ها، در صورتی که در حد قابل قبول باشند در ب اطلاع رسانی خواهد شد و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

3-مسئولیت محتوای خبر بر عهده ارسال کننده خبر خواهد بود.

4-ترجیحا پیشنهاد می­شود یک فایل پوستر طراحی شده تبلیغی شرکت و عکس های گرفته شده در محیط محل کار را به همراه خبر در ایمیل ارسال شوند.

6-کلیه اخبار می­بایست معرف فعالیت یک شغل با ارائه یک شاخص خبری باشند. به عنوان مثال فردی که نصب کولر گازی را بر عهده دارد، از تجربه کاری خود و احتمال سقوط کولر در خبر می­نویسد. یا بطور مثال فردی که تالار عروسی دارد، از احتمال قطع برق و داستان های احتمالی بعد از آن می نویسد. یا فردی که خط رند تلفن همراه را می فروشد، بالاترین مبلغ دریافتی توسط مشتریانش را به خبر تبدیل می­کند. و یک تعمییر کننده تلوزیون دعواهای خانوادگی و یا بازی بچه ها  را مهم ترین عامل در شکستن ال سی دی دانسته و در خبر به پیشگیری از آن اشاره می­کند.

8-جهت پیگیری خبرهای ارسالی می‌توانید با ایمیل info@sedayezende.ir و یا sedayezende@gmail.com مکاتبه نمایید یا با موبایل 09128388758 تماس حاصل فرمایید.


لینک دانلود فرم ارسال خبر


دی ان ان